Hier kunt u standen en uitslagen en de bardienstlijst vinden.
Maak hieronder uw keuze.

Maak hier een keuze voor een specifiek team
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4

Team 1: 1e klasse- Poule C
DatumWedstrijduitslagWilko
0428999
Tom
3646376
Johan
1588792
Invaller
VR 14 sep 20:00 11306:
Trias 4-Olympia (G) 1
3-7 2 3 1  
DO 20 sep 19:30 11308:
Olympia (G) 1-Vitesse '35 1
6-4 2 3 0  
DO 27 sep 19:30 11310:
Olympia(G) 1-Smash2000 2
3-7   
VR 05 okt 20:15 11315:
Borne 1-Olympia (G) 1
6-4 
DI 09 okt 20:00 11318:
De Trefhoek 1-Olympia(G) 1
4-6   2 1
DO 18 okt 19:30 11303:
Olympia(G) 1-De Trefhoek 1
6-4   1
DO 01 nov 19:30 11321:
Olympia (G) 1-Trias 4
 7-3  3
VR 16 nov 19:45 11323:
Vitesse '35 1-Olympia (G) 1
         
DO 22 nov 19:45 11325:
Smash2000 2-Olympia(G) 1
         
DO 29 nov 19:30 11330:
Olympia (G) 1-Borne 1
         
Totaal     12
67%
10
83%
7
39%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 1 7 6 6       39 1
Trias 4 3 5       28 6
Vitesse 1 6 4       38 2
Smash 2000 2 6 4 5       38 3
Borne 1 4 6 4       35 4
de Trefhoek 1 4 5       32 5

Team 2: 2e klasse- Poule B
DatumWedstrijduitslagJoop P
1728546
William
3646392
Paul
3448532
Invaller
DO 13 sep 19:30 11204:
Olympia (G) 2-Blauw-Wit 4
4-6 2 0 2  
VR 21 sep 20:00 11209:
Trias 2-Olympia (G) 2
6-4 1 2 1  
VR 28 sep 20:00 11212:
Heino 2-Olympia (G) 2
2-8   
DO 04 okt 19:30 11214:
Olympia 2-Tafelten Zwolle 5
5-5   
DO 11 okt 19:30 11218:
Olympia (G) 2-Effekt '74 2
2-8  1  
VR 19 okt 20:00 11203:
Effekt '74 2-Olympia (G) 2
9-1   0
VR 02 nov 20:00 11219:
Blauw-Wit 4-Olympia (G) 2
4-6   
DO 15 nov 19:30 11224:
Olympia (G) 2-Trias 2
         
DO 22 nov 19:30 11227:
Olympia (G) 2-Heino 2
         
VR 30 nov 20:00 11229:
Tafelten Zwolle 5-Olympia 2
         
Totaal     9
43%
8
38%
11
61%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 2 4 4       30 5
Blauw-Wit 4 6 9       37 3
Trias 2 3 6       41 2
Heino 2 1 1 2      

15

6
Tafeltennis Zwolle 5 9 3       35 4
Effect '74 2 7 7       52 1

Team 3: 3e klasse- Poule K
DatumWedstrijduitslagJim
3646384
Marcel
3646407
Wesley
4062541
Invaller
DO 13 sep 19:30 31204:
Olympia (G) 3-GTTV 1
3-7 0 1 2  
VR 21 sep 20:00 31209:
HATAC 2-Olympia (G) 3
3-7 2 2 2  
DI 25 sep 19:30 31212:
Quick '20 2-Olympia (G) 3
6-4  1  
DO 04 okt 19:30 31214:
Olympia (G) 3-DTS 5
6-4   
DO 11 okt 19:30 31218:
Olympia (G) 3-NSH 1
7-3   
DI 16 okt 19:30 31203:
NSH 1-Olympia (G) 3
7-3   
DI 30 okt 20:15 31219:
GTTV 1-Olympia (G) 3
 8-2  
DO 15 nov 19:30 31224:
Olympia (G) 3-HATAC 2
9-1   3  3  
DO 22 nov 19:30 31227:
Olympia (G) 3-Quick '20 2
         
MA 26 nov 19:45 31229:
DTS 5-Olympia (G) 3
         
Totaal     13
54%
12
50%
11
46%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 3 3 7     41 3
GTTV 1 7 7       44 2
HATAC 2 3 3     21 6
Quick '20 2 0 3       34 4
DTS 5 10 8       50 1
NSH 1 7 2       30 5

Team 4: 5e klasse- Poule I
DatumWedstrijduitslagManuel
3023332
Fons
3497476
Sander
4054734
Rob
4127074
Koos
4016053
Hennie
DO 13 sep 19:45 50906:
Vitesse '35 8 -Olympia 4
4-6 2 - 2 1 - -
DO 20 sep 19:30 50908:
Olympia 4-DTS 10
8-2 2 - 3 - - 3
DO 27 sep 19:30 50910:
Olympia 4-Tw.veld 4
2-8   0
DO 04 okt 20:00 50915:
HATAC 6-Olympia 4
6-4   -
DI 09 okt 19:30 50918:
Dinkel. 3-Olympia 4
7-3  1 - 0  -
DO 18 okt 19:30 50903:
Olympia 4-Dinkel. 3
5-5   -
DO 01 nov 19:30 50921:
Olympia 4 - Vitesse '35 8
9-1       
MA 12 nov 19:45 50923:
DTS 10-Olympia 4
             
DO 22 nov 20:00 50925:
Tw. veld 4-Olympia 4
             
DO 29 nov 19:30 50930:
Olympia 4-HATAC 6
             
Totaal     9
50%
0
0%
14
67%
6
40%
1
33%
3
50%

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 4 6 8       37 3
Vitesse '35 8 4 6       27 6
DTS 10 7 2       31 5
Twekkelerveld 4 2 4       40 1
HATAC 6 3 6       39 2
Dinkelland 3 8 4 7  4       36 4


Terug naar het begin.Bardienstlijst
  • Sleutel ophalen en zaal openen (19:00 uur)
  • Tafels en centrecourt neerzetten
  • Koffie zetten, na afloop de kannen omspoelen en het filter verwijderen
  • Bar en zaal schoonhouden
  • Vuilniszak indien nodig vervangen
  • Kas beheren
Sleutel is af te halen bij putterstraat 26.
DatumNaamAantal Tafels
Do 13 september Johan 2
Do 20 september William 2
Do 27 september Marcel 2
Do 04 oktober Hennie 2
Do 11 oktober Johan 2
Do 18 oktober Gerrit 2
Do 01 november Chris 2
Do 15 november Fons 2
Do 22 november Jan 2
Do 29 november Jim 2
Terug naar het begin.