-Hier kunt u standen en uitslagen en de bardienstlijst vinden. Maak hieronder uw keuze.

Maak hier een keuze voor een specifiek team
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4

Team 1: 1e klasse- Poule D
DatumWedstrijduitslagWilko
0428999
Tom
3646376
Johan
1588792
Invaller
DO 25 jan 19:30 11403:Olympia (G)1-ENTAC 3 5-5   
DI 30 jan 19:45 11406:Quick '20 1-Olympia (G) 1 0-10 
DO 08 feb 19:45 11423:Smash 2000 2-Olympia (G) 1          
DO 22 feb 19:30 11408:Olympia (G)1-Smash 2000 2          
DO 08 mrt 19:30 11410:Olympia (G)1-HATAC 1          
VR 16 mrt 20:00 11415:Blauw-Wit 4-Olympia (G) 1          
VR 23 mrt 20:00 11418:ENTAC 3-Olympia (G) 1          
DO 29 mrt 19:30 11421:Olympia (G)1-Quick '20 1          
VR 13 apr 20:00 11425:HATAC 1-Olympia (G) 1          
DO 19 apr 19:30 11430:Olympia (G)1-Blauw-Wit 4          
      1
33%
6
100%
3
50%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 1 10                  15 
ENTAC 3                 12 
Quick '20 1                
Smash 2000 2  8                 14 
HATAC 1                
Blauw-Wit 4                 10 

Team 2: 2e klasse- Poule D
DatumWedstrijduitslagJoop P
1728546
Joop
0161050
Paul
3448532
Invaller
VR 26 jan 20:00 20403:ENTAC 4-Olympia (G) 2 4-6   2  
DO 01 feb 19:30 20404:Olympia (G)2-HATAC 2 9-1 
DO 08 feb 19:30 20424:Olympia (G)2-De Toekomst 5          
VR 23 feb 20:00 20409:De Toekomst 5-Olympia (G) 2          
MA 05 mrt 20:00 20412:Holten 2-Olympia (G) 2          
DO 15 mrt 19:30 20414:Olympia (G) 2-Heino 4          
DO 22 mrt 19:30 20418:Olympia (G) 2-ENTAC 4          
VR 06 apr 20:00 20419:HATAC 2-Olympia (G) 2          
DO 12 apr 19:30 20427:Olympia (G) 2-Holten 2          
DO 19 apr 20:00 20429:Heino 4-Olympia (G) 2          
      6
100%
0
0%
5
83%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 2                 15 
ENTAC 4                
HATAC 2                
De Toekomst 5                 14 
Holten 2                
Heino 4                 13 

Team 3: 2e klasse- Poule G
DatumWedstrijduitslagJim
3646384
William
3646392
Marcel
3646407
Kevin
3646423
Invaller
VR 26 jan 20:00 20703:DTS 2-Olympia (G) 3 9-1   1  
DO 01 feb 19:30 20704:Olympia (G) 3-Thibats 2 8-2   -  0
DO 08 feb 19:30 20724:Olympia (G) 3-DVO 83 1            
DO 22 feb 19:45 20709:DVO 83 1-Olympia (G) 3            
VR 09 mrt 20:15 20712:Borne 1-Olympia (G) 3            
DO 15 mrt 19:30 20714:Olympia (G) 3-Twekkelerveld 1            
DO 22 mrt 19:30 20718:Olympia (G) 3-DTS 2            
VR 06 apr 20:15 20719:Thibats 2-Olympia (G) 3            
DO 12 apr 19:30 20727:Olympia (G) 3-Borne 1            
DO 19 apr 20:00 20729:Twekkelerveld 1-Olympia (G) 3            
      1
16%
2
33%
0
0%
0
0%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 3                
DTS 2                 16 
Thibats 2                 16 
DVO 83 1                
Borne 1 10                  19 
Twekkelerveld 1                

Team 4: 5e klasse- Poule H
DatumWedstrijduitslagManuel
3023332
Fons
3497476
Sander
4054734
Rob
4127074
invaller
DO 25 jan 19:30 50803:Olympia (G) 4-DVO 83 4 9-1   2  -
VR 02 feb 20:15 50806:Borne 4-Olympia (G) 4 4-6  1
VR 09 feb 20:00 50823:HATAC 6-Olympia (G) 4            -
DO 22 feb 19:30 50808:Olympia (G) 4-HATAC 6            -
DO 08 mrt 19:30 50810:Olympia (G) 4-DTS 9            -
WO 14 mrt 19:45 50815:Brookshoes 4-Olympia (G) 4            -
DO 22 mrt 19:45 50818:DVO 83 4-Olympia (G) 4            -
DO 29 mrt 19:30 50821:Olympia (G) 4-Borne 4            -
MA 09 apr 19:45 50825:DTS 9-Olympia (G) 4            -
DO 19 apr 19:30 50830:Olympia (G) 4-Brookshoes 4            -
      3
100%
5
83%
3
100%
2
67%
 

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal Plaats
Olympia 4                 15 
DVO 83 4                
Borne 4                 12 
HATAC 6                 14 
DTS 9                 13  3
Brookshoes 4                


Bardienstlijst

  • Sleutel ophalen en zaal openen (19:00 uur)
  • Tafels en centrecourt neerzetten
  • Koffie zetten, na afloop de kannen omspoelen en het filter verwijderen
  • Bar en zaal schoonhouden
  • Vuilniszak indien nodig vervangen
  • Kas beheren
Sleutel is af te halen bij putterstraat 26.
DatumNaamAantal Tafels
Do 25 januari  Joop Poelwijk 2
Do 1 februari  Tom 2
Do 8 februari  Jan 2
Do 22 februari  Chris 2
Do 8 maart  William 2
Do 15 maart  Sander/Rob 2
Do 22 maart  Johan 2
Do 29 maart  Jim 2
Do 12 april  Gerrit 2
Do 19 april  Hennie 2